KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7528032
nr 752 8032
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Osignerad & oramad, 22x15
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 9 april 2012
kl 19:13:38
7/4 20:28:32
700 kr
9/4 14:57:36
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn